Pirmās Adventes koncerts "Rāmi krastu skalos ūdens"

Adventes laikā Mazā Ģilde piedāvā koncertus hibrīdpasākuma formātā – ierobežots klātienes skatītāju skaits un tiešraide www.mazagilde.lv un facebook.com/MazaGilde.

Pirmajā adventē, 28. novembrī plkst. 17.00 RKTMC “Mazā Ģilde” Mazajā zālē gaišu, pārdomu pilnu svētku atmosfēru koncertā “Rāmi krastu skalos ūdens” radīs mūziķis un dziesmu autors Kārlis Kazāks un čelliste Undīne Balode. Koncertu var skatīties klātienē, izņemot ielūgumus “Biļešu paradīze” kasēs, vai tiešraidē RKTMC “Mazā Ģilde” Facebook lapā un www.mazagilde.lv.

Koncertu skaties  ŠEIT  https://youtu.be/VRtLey49ku8

Kārļa Kazāka un Undīnes Balodes koncerta atmosfēra ir kā radīta Ziemassvētku gaidīšanas laikam. Tajā skanēs mūziķa un dziesmu autora Kārļa Kazāka dziesmas un tautasdziesmas, kas, savijoties ar Undīnes čella skaņām, iegūs mierpilnu un grodu skanējumu. Koncertā mīsies stāsti un mūzika par mums pašiem. Par laiku un cilvēku tajā.

Kārlis Kazāks ir dziesmu autors, televīzijas raidījumu cikla par latviešu valodas izloksnēm veidotājs, “Velomūzika” projekta autors, kā arī dziesmu vārdu autors kormūzikas ciklam “Krastā saviļņots”. Nupat izdevis savu pirmo grāmatu “Sākums mūs atrod pats”.

Undīne Balode ir čelliste, kuras muzicēšana dzirdama grupā “The Sound Poets” un stīgu kvartetā “Juno”. Sadarbībā ar Kārli Kazāku muzicē jau vairākus gadus.

Ieeja koncertā ar bezmaksas ielūgumiem, kas no 22. novembra pieejami “Biļešu paradīze” kasēs, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Koncertu būs iespējams skatīties arī tiešraidē RKTMC “Mazā Ģilde” Facebook lapā un www.mazagilde.lv.

Sakarā ar koncerta tiešraidi, lūdzam klātienes apmeklētājus ierasties koncerta norises vietā līdz plkst. 16.50. Koncerta sākums plkst. 17.00.

Koncertu “Rāmi krastu skalos ūdens” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu organizē RKTMC “Mazā Ģilde”.