Izstāde “Ģimene”

Līdz 4. jūnijam RKTMC “Mazā ģilde” Bellacord zālē būs skatāma RKTMC “Mazā ģilde” bērnu mākslas studijas izstāde “Ģimene”, kuras moto – “Ar sirdīm savienoti”.

“ Šajā izstādē būs skatāmi studijas dalībnieku darbi, kuri tapuši šī gada martā un aprīlī.

Bērni ir zīmējuši pašportretus, ģimenes portretus un asociatīvas kompozīcijas.

Maija mēnesī tradicionāli Latvijā tiek atzīmēta Mātes un Ģimenes diena, kad notiek dažādi kultūras pasākumi, lai akcentētu dzīves pamatvērtības. Izstāde ir mūsu studijas vizuālā dāvana rīdziniekiem un Rīgas viesiem. Lai uzrunā!”, teic studijas vadītāja Kristīne Otersone.

Bērnu mākslas studijā darbojas ap 20 jauno mākslinieku vecumā no 6 līdz 16 gadiem. Katru mēnesi bērni zīmē un glezno daudzveidīgas tēmas un uzdevumus pēc izvēles, izmantojot dažādas vizuālās mākslas tehnikas (guašas, akvareļa, eļļas pasteļu, zīmuļu, tušas, flomāsteru u.c.). regulāri mākslas darbi tiek izstādīti tematiskajās izstādēs Amatu ielas 3. nama skatlogos, kā arī Rīgas pilsētas bibliotēkā “Vidzeme”. Bērniem ir arī iespēja piedalīties dažādos vizuālās mākslas konkursos un projektos.

Studijas vadītāja Kristīne Otersone kā galveno mērķi uzskata atklāt un attīstīt katra studijas dalībnieka īpašo māksliniecisko talantu un spējas, akcentējot dažādību jebkuras tēmas vai uzdevuma risinājumā. Arī radoša studijas atmosfēra un domu apmaiņa ir svarīga mākslinieciskā procesa sastāvdaļa.

Izstādi “Ģimene” ar Rīgas domes atbalstu rīko RKTMC “Mazā ģilde”.