RKTMC “Mazā Ģilde” bērnu mākslas studijas izstāde “Eņģeļi”

Jau piecpadsmito gadu adventes un Ziemassvētku laikā RKTMC “Mazā Ģilde” bērnu mākslas studijas dalībnieki veido zīmējumu izstādi “Eņģeļi”. Līdz 2022. gada 10. janvārim studijas jauno mākslinieku darbu izstāde būs skatāma Amatu ielas 3. nama skatlogos.

Studijas vadītāja Kristīne Otersone: “Eņģelis –  Dieva sūtnis, palīgs un labdaris. Ik gadu, tuvojoties Ziemassvētku laikam aicinu bērnus zīmēt eņģeļus – tādus, kādus viņi tos sajūt un iztēlojas.  Ar bērniem pārrunājam, ka eņģeļi mēdz būt dažādi un katram no tiem ir savs uzdevums – palīdzēt, stiprināt un atbalstīt katru dzīvu radību. Izstādē būs apskatāmi šī gada nogalē tapušie bērnu darbi. Lai gadumijā izbaudāt izstādi “Eņģeļi” Mazās ģildes skatlogos!”

Bērnu mākslas studijā darbojas ap 20 jauno mākslinieku vecumā no 6 līdz 16 gadiem. Katru mēnesi bērni zīmē un glezno daudzveidīgas tēmas un uzdevumus pēc izvēles, izmantojot dažādas vizuālās mākslas tehnikas (guašas, akvareļa, eļļas pasteļu, zīmuļu, tušas, flomāsteru u.c.). regulāri mākslas darbi tiek izstādīti tematiskajās izstādēs Amatu ielas 3. nama skatlogos, Rīgas Būvvaldes skatlogos Zirgu ielā, kā arī Rīgas pilsētas bibliotēkā “Vidzeme”. Bērniem ir arī iespēja piedalīties dažādos vizuālās mākslas konkursos un projektos.

Studijas vadītāja Kristīne Otersone kā galveno mērķi uzskata atklāt un attīstīt katra studijas dalībnieka īpašo māksliniecisko talantu un spējas, akcentējot dažādību jebkuras tēmas vai uzdevuma risinājumā.Arī radoša studijas atmosfēra un domu apmaiņa ir svarīga mākslinieciskā procesa sastāvdaļa.

Izstādi “Eņģeļi” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu rīko RKTMC “Mazā Ģilde”.