DŽEZS VECRĪGĀ – MAZĀS ĢILDES DĀRZĀ

Šogad koncertciklam “DŽEZS VECRĪGĀ – MAZĀS ĢILDES DĀRZĀ” jau 15. sezona!

Turpinot tradīcijas, Mazā Ģilde vasaras mēnešos rīdziniekiem un Rīgas viesiem dāvina bezmaksas džeza koncertus ceturtdienu pēcpusdienās.

Sākot ar 1. jūliju un līdz pat 26. augustam Mazās Ģildes dārzā katru ceturtdienu plkst. 17.00 būs iespējams noklausīties stundu garus bezmaksas džeza mūzikas koncertus atzinīgi novērtētu Latvijas mūziķu izpildījumā.
Šajā vasarā koncertos piedalīsies KĀRĻA VANAGA TRIO, JAM ORCHESTRA UN CITY JAZZ RIGA.

Augustā muzicēs CITY JAZZ RIGA
City Jazz Riga bigbendā, ietverot visas bigbendam raksturīgās instrumentu grupas (saksofoni, trompetes, tromboni un ritma grupa) ir apvienojušies mūzikas entuziasti, kuriem ir tuva džeza mūzika un tās specifikas izzināšana. Bigbends darbojas pieredzējušo džeza saksofonistu Kārļa Vanaga un Dāvja Jurkas vadībā. Bigbenda repartuārā, līdzās žanra klasikai no Glen Miller, Count Basie un Duke Ellington, būs dzirdami īpaši šim sastāvam rakstīti oriģināldarbi.

Pasākums tiek organizēts, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības noteikumus. Ieeja bez maksas, uzrādot sadarbspējīgu vakcinācijas vai covid -19 izslimošanas sertifikātu kopā ar personu apliecinošu dokumentu

Interesentus aicinām baudīt pasākumu, atrodoties arī Līvu laukuma teritorijā un atbildīgi izturoties pret savu un apkārtējo veselību.

Koncertus organizē Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs „Mazā Ģilde” ar Rīgas domes atbalstu.