Vecpilsētas teātra 30 gadu jubilejas uzvedums "...mēs turpinām!"

“ ….mēs turpinām!”, ar šādu nosaukumu Vecpilsētas teātris 29. martā nosvinēja savu 30 gadu jubileju, atskatoties uz šajos gados paveikto. Noslēdzot kārtējo sezonu un atsaucoties uz to daudzo skatītāju, kuriem nebija iespēja būt klāt svinībās un vēlmi redzēt jubilejas uzvedumu, tas būs atkal skatāms KTMC “Mazā ģilde” Mazajā zālē 26. maijā plkst. 19.00. “Mūzika, vārdu…


