Izrāde. Stefans Cveigs “Jūtu mulsums”

RKTMC “Mazā ģilde” Mazajā zālē 25. aprīlī plkst. 19.00 Vecpilsētas teātra iestudējums “Jūtu mulsums”. Režisore Edīte Neimane skatītājiem piedāvā izrādi, kas balstīta uz pazīstamā austriešu rakstnieka Stefana Cveiga stāsta motīviem. Galvenajās lomās Guntis Arājs un Solanža Karlauskis.

Austriešu rakstnieks Stefans Cveigs ir teicis: “Lietām jāpieiet ar sirdi un vienmēr, vienmēr ar kaisli!”. RKTMC “Mazā Ģilde” Vecpilsētas teātra aktieri atklās skatītājiem stāstu par jūtām, gara brīvību un kaisli. Izrādē tiks atspoguļotas atmiņas par kāda profesora studenta gadiem – laiku, kad jaunietis piedzīvo jūtu vētru, nespējot tās ne saprast, ne tikt ar tām galā.

Vecpilsētas teātris uz  skatuves ir pulcējis dažāda vecuma un profesiju pārstāvjus, kas režisores Edītes Neimanes vadībā rada, eksperimentē, improvizē par mūžīgajām tēmām: ticība, vara, vientulība, naids, mīlestība, atspoguļojot to gan ārzemju, gan latviešu autoru darbu iestudējumos. Teātris regulāri piedalās amatierteātru festivālā “Rīga spēlē teātri” un vairākus gadus ir bijis laureātu izrāžu skaitā. Ar panākumiem teātris ir piedalījies gan pašmāju, gan starptautiskajās teātru skatēs un festivālos.

Biļetes RKTMC “Mazā ģilde”. Biļešu cena 5,00 EUR un 2,00 EUR (skolēniem, studentiem, pensionāriem).

Izrādi “Jūtu mulsums” ar Rīgas domes atbalstu organizē RKTMC “Mazā ģilde”.