Koncertu cikls “Mūzikas ceļojums”. Koncerts "Mūzikas ceļojums. Ģitāra un oboja"

“Mūzikas ceļojums” ir unikāls projekts, kas jau vairāku gadu garumā norisinās Mazajā Ģildē.

Pirmdien, 30. maijā plkst. 18.00 koncertu ciklā “Mūzikas ceļojums” muzicēs Rīgas mūzikas skolu jaunie ģitāras un obojas spēles talanti. Jaunajiem māksliniekiem un klausītājiem būs iespēja tikties ar šo instrumentu mentoriem – Kasparu Zemīti (ģitāra) un Daumantu Kalniņu (oboja). Koncertu moderēs mūzikas žurnāliste Anete Ašmane.

Katrs koncerts sākas ar pasākuma vadītājas ievadvārdiem un jauno mākslinieku pieteikumu. Pirms katra skaņdarba būs iespēja dzirdēt saistošu un izglītojošu komentāru par koncerta programmā iekļauto komponistu un skaņdarbu vēsturi. Katrs jaunais mūziķis sniegs vienu individuālu priekšnesumu, būs arī koncerta mentora priekšnesums, un koncerta izskaņā visi dalībnieki kāps uz vienas skatuves, lai izpildītu kopīgu skaņdarbu.

Šis projekts tiek organizēts ar mērķi veicināt Rīgas jauno talantu attīstību, nodrošinot viņiem iespēju gūt plašāku koncertu pieredzi ārpus savas mūzikas skolas.

Koncertu ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu rīko RKTMC “Mazā Ģilde”.

Ieeja koncertā bez maksas

Šo pasākumu atbalsta Rīgas pašvaldība, un tas ir daļa no kopējās Ģimenes mēneša programmas galvaspilsētā, kas tapusi sadarbībā ar kultūras centriem, biedrībām un izglītības iestādēm. Norišu programma pilnā apjomā ir skatāma tīmekļvietnē www.kultura.riga.lv.