Izrāde Rainis “Pūt, vējiņi!”

Otrdien, 31. maijā plkst. 17.00 Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā “Mazā Ģilde” Lielajā zālē izrāde Rainis “Pūt, vējiņi!”.

Plkst. 19.30 Lielajā zālē uz lielā ekrāna skatītāji varēs noskatīties izrādes “Pūt, vējiņi” videoierakstu, ar kuru bērnu un jauniešu teātra studija “Vinnijs” startēja Starptautiskajā tiešsaistes festivālā “Teātris ir mana mīlestība” (International Online “Festival Theatre is My Love”).

RKTMC “Mazā Ģilde” Bērnu un jauniešu teātra studijas VINNIJS izrāde Rainis “Pūt, vējiņi!” ir LATVIJAS NACIONĀLĀ KULTŪRAS CENTRA AMATIERTEĀTRU SKATES “GADA IZRĀDE 2020” LAUREĀTE.

Žūrijas eksperts Atis Rozentāls : “Nevar novērtēt par augstu to darbu, ko ieguldījušas I. Gremze un K. Šišlo (teātra studija “Vinnijs”) darbā ar jauniešiem, lai precīzi un dinamiski uz skatuves iedzīvinātu Raiņa tekstu, strādājot vienlaikus ar kustību un domas pārraidīšanas precizitāti, attiecību konkrētību nosacītības apstākļos”.   ( www.kroders.lv) )

Piedalās RKTMC “Mazā Ģilde” bērnu un jauniešu teātra studija “Vinnijs”, režisores Karīna Šišlo un Inguna Gremze.

Ieeja pasākumā bez maksas

 

Šo pasākumu atbalsta Rīgas pašvaldība, un tas ir daļa no kopējās Ģimenes mēneša programmas galvaspilsētā, kas tapusi sadarbībā ar kultūras centriem, biedrībām un izglītības iestādēm. Norišu programma pilnā apjomā ir skatāma tīmekļvietnē www.kultura.riga.lv.