"Ziemas svētdienas Mazajā ģildē". 2. Adventes koncerts "Ziemas miers”.

2022. gada nogalē Mazā ģilde piedāvā koncertus koncertu sērijā “Ziemas svētdienas Mazajā ģildē”.

4. decembrī plkst. 19.00 Mazās ģildes Lielajā zālē notiks 2. Adventes koncerts “Ziemas miers”.

Koncertā būs iespēja dzirdēt akustiskās mūzikas duetu, kurš izveidojies divu cilvēku – Kristīnes Pāžes un Didža Bardo tuvas draudzības un daudzu kopīgu, mūzikā pavadītu vakaru rezultātā. Dziesmas izdziedātas divatā, par būšanu divatā. Par kopīgu iešanu pa dzīvi, gan esot prieka kalnos, gan sarežģījumu ielejās.

Akustiskā koncertprogramma “Ziemas miers” ietver sevī gan labi zināmas ziemas saulgriežu dziesmas, gan arī oriģinālmūziku, kuras aranžijas veidotas  ar ziemeļniecisku atturību, vienlaikus ļaujot klausītājam caur mūziku sajust siltu un mierīgu mājīgumu.

Dziesmas un vārdi, kuri ikvienam no mums dāvās iespēju rast mieru un dvēseles gaišumu šajā sarežģītajā laikā.

Kristīne Pāže plašāku sabiedrības uzmanību guvusi, sadarbojoties ar reperi ansi, ar kuru kopā 2018. gadā radīta godalgotā dziesma „Zemes stunda”.

Didzis Bardo ir multiinstrumentālists, mūzikas producents. Uz dažāda mēroga skatuvēm Kristīne un Didzis sastopami grupas „Kautkaili” ietvaros.

Koncertu ar Rīgas domes atbalstu organizē RKTMC “Mazā ģilde”.

Biļešu cena EUR 5.00 un EUR 2.00 (skolēniem, studentiem, pensionāriem).

Biļetes pieejamas https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/123335, bilesuparadize.lv un RKTMC “Mazā ģilde”.

Šis ir viens no Rīgas pašvaldības Ziemassvētku ieskaņas pasākumiem. Ar visiem svētku pasākumiem Rīgā var iepazīties tīmekļvietnē https://svetki.riga.lv/, kā arī sekot līdzi pašvaldības sociālo tīklu lapā “Rīgā notiek”.